Grała Akademia: Tygodniowa walka o kolejne ligowe punkty

U-12: Powrót z Dębicy bez punktów

01 / 06 / 2021 – 18:00

DAP Dębica x Stal Rzeszów 4-0

Stal Rzeszów U12 E – Stal Łańcut

Trener Paweł Tomkiewicz: Był to mecz, w którym graliśmy około 20. minut na dobrym poziomie, później po straconej bramce rywal nabrał pewności siebie, a my nie potrafiliśmy dotrzymać im tempa gry. Najgorszy był widoczny brak zaangażowania w meczu w chęć gry w obronie. Ten ważny element zadecydował, że to DAP zgarnia zasłużone trzy punkty. My przy wyniku 0:2 mamy dobrą sytuację, w której nie trafiamy do pustej bramki, a jeśli chcemy myśleć o lepszym wyniku, to musimy wykorzystywać takie sytuacje.

U-12: Derbowe zwycięstwo

03 / 06 / 2021 – 10:00

Stal Rzeszów x UKS SMS Rzeszów 2-0

Bramki dla Stali: Julian Słysz, Nataniel Kulig

Asysty: Kamil Sieczkowski, Oskar Żebrakowski

Trener Paweł Tomkiewicz: Mam mieszane uczucia co do tego spotkania. Na pewno cieszy fakt wygrania meczu, ale dyspozycja przeciwnika daje do myślenia. Niemniej jednak uważam, że poziom, jaki prezentujemy od początku sezonu, wreszcie dał nam trzy punkty. Od początku jesteśmy drużyną, która chce grać w piłkę i wierzyłem, że to przyniesie oczekiwany efekt. Liczę, że krok, który wykonaliśmy w tym meczu, będzie tym przełomowym. To cieszy również w perspektywie nadchodzącego turnieju, na który wybieramy się już wkrótce.

U-13: Na remis w Krośnie

01 / 06 / 2021 – 16:00

Beniaminek Krosno x Stal Rzeszów 1-1

Stal Rzeszów U14A - DAP Dębica 01-05-2021, fot. K.Krupa

Bramka dla Stali: Igor Polak

Trener Maciej Seroka: Chłopcy pokazali dużo dobrego grania i bardzo dużo zaangażowania. W pierwszej połowie Beniaminek był lepszym zespołem, a my byliśmy lepsi w drugiej odsłonie. Takie mecze cieszą. Obie drużyny mogą czuć niedosyt, bo sytuacji było bardzo wiele. Fajnie się oglądało oba zespoły.

U-13 II: Wysoki remis w Nowej Dębie

Stal Nowa Dęba x Stal Rzeszów 4-4

Stal Rzeszów U13 A – WIKI Sanok U13

Trener Bartosz Złamaniec: Słaby początek w wykonaniu naszych zawodników, ale po przerwie chłopcy pokazali charakter i kilka ładnych akcji, dzięki czemu udało nam się ten mecz zremisować. Na pewno musimy popracować nad grą w obronie i rekcją po stracie piłki.

U-14 II: Pewne zwycięstwo w Nowej Sarzynie

Unia Nowa Sarzyna x Stal Rzeszów 1-6

Bramki dla Stali: 2x Igor Majkut, Mateusz Surmiak, Szymon Pukała, Patryk Wolański, Wiktor Hatalski

Trener Tomasz Patryn: We wtorek zagraliśmy w Nowej Sarzynie z drużyną zajmująca ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Po słabym wejściu w mecz i wielu niewymuszonych stratach, w tym jednej zakończonej stratą bramki na 0-1, nasi chłopcy z czasem poprawiali swoje błędy. Do przerwy udało się nam wyjść na prowadzenie, jednak w samej grze było dużo do poprawy. W drugiej połowie przyspieszyliśmy, jednocześnie przeciwnicy opadli z sił, broniąc się większość czasu w okolicy swojego pola karnego, stąd mecz stał się jednostronny i ostatecznie kończy się naszym zwycięstwem.

U-15: Okazałe zwycięstwo ze Stalą Łańcut

Stal Rzeszów x SPEC Stal Łańcut 11-0

Stal Rzeszów U14 A – SMS Resovia Rzeszów U14

Bramki dla Stali: 3x Kądziołka, 3x Łyczko, 2x Maj, Radzik, Salamon, Dubiel

Asysty: 2x Łyczko, Sędzimir, Kądziołka, Chmielowski, Maj

Trener Michał Kordas: Był to mecz pod naszą pełną kontrolą. Koncentrujemy się na kolejnych krokach, w tym na najbliższym meczu wyjazdowym w Przemyślu. Gratulacje dla zawodników i dla całego sztabu.

U-17 II: Zwycięstwo w Budziwoju

Grunwald Budziwój x Stal Rzeszów 2-6

Rudnianka Rudna Wielka - Stal Rzeszów U17B 01-05-2021, fot. K.Krupa

Bramki dla Stali: 2x Sajdak, Maliczkowski, Czop, Pawłowski, Drozd

Trener Dariusz Jarecki: W kolejnym spotkaniu chłopcy pokazali, że potrafią stwarzać sytuacje i tworzyć akcje, gdzie piłka nie do końca się słucha. Cieszy wynik i postawa zespołu.

CLJ U-17: Porażka z Cracovią

02 / 06 / 2021 – 12:00

Stal Rzeszów x Cracovia 1-2

Bramka dla Stali: Michał Musik

Trener Łukasz Cabaj: Myślę, że remis w tym meczu byłby wynikiem sprawiedliwym. Brakowało nam skuteczności i nasza sytuacja staje się coraz trudniejsza. Drużyna zaprezentowała się dobrze na tle jednego z najlepszych zespołów w Polsce, co cieszy w perspektywie przyszłości całej Akademii.

Stal II Rzeszów: Zwycięstwo rezerw w Rzeszowie

02 / 06 / 2021 – 16:00

Stal Rzeszów x Reslogistic Błażowianka Błażowa 3-0

Bramki dla Stali: Skoczylas, Makarski, Małkowski

Trener Karol Wójcik: Przeciwnik od samego początku był dość mocno cofnięty, przez co ciężko nam było przedostać się do ich bramki i zdobyć gola. Udało nam się to dopiero pod koniec pierwszej połowy, kiedy to po wysokim odbiorze piłki przez Michasiewicza, Skoczylas trafił do pustej bramki. Druga połowa rozpoczęła się podobnie, natomiast przeciwnik, chcąc coś wywalczyć, wyszedł do nas wyżej, przez co zrobiło się dla nas więcej miejsca na boisku i swobodniej przechodziliśmy do ataku. Mecz zdecydowanie od samego początku pod nasze dyktando i tak naprawdę Błażowa stworzyła sobie tylko jedną sytuację, kiedy to uderzenie z dystansu wylądowało na słupku.