WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Grała Akademia: Tygodniowa dawka ligowych zmagań Akademii

piątek, 11/06/2021

U-12: Pewne zwycięstwo z Orlikiem Przemyśl

08 / 06 / 2021 – 17:30

UKS Orlik Przemyśl x Stal Rzeszów 0-3

Stal Rzeszów U12 E – Stal Łańcut

Bramki dla Stali: Gabriel Miąsik, Nataniel Kulig, Kamil Sieczkowski

Asysty: Filip Tarkowski, Wiktor Mierzejewski, Julian Słysz

Trener Paweł Tomkiewicz: Mecz rozegraliśmy w bardzo trudnych warunkach, natomiast były one identyczne dla jednej, jak i drugiej drużyny. Cieszy fakt, że drugi mecz z rzędu gramy na zero z tyłu. Nie ukrywam, że było to jednym z naszych założeń przedmeczowych, natomiast kolejnym aspektem na plus jest to, że po ostatnim meczu ligowym, jak i zmaganiach turniejowych wyglądamy coraz lepiej i strzelamy bramki. We wcześniejszych spotkaniach nasza indolencja strzelecka była aż nadto widoczna. Wierzę, że do końca sezonu będziemy rywalizować również na wysokiej intensywności.

U-13 II: Porażka ze Stalą Gorzyce

08 / 06 / 2021 – 12:00

Stal Rzeszów x Stal Gorzyce 1-2

Stal Rzeszów U13 A – WIKI Sanok U13

Trener Bartosz Złamaniec: Dobry początek meczu w wykonaniu naszych zawodników. Szybko strzeliliśmy bramkę i tworzyliśmy kolejne sytuacje pod bramką przeciwnika. Niestety naszą nieskuteczność wykorzystała drużyna z Gorzyc i doprowadziła do remisu. W drugiej połowie meczu obie drużyny przeprowadziły kilka efektownych akcji, ale niestety drużyna Stali Gorzyce okazała się w tym meczu lepsza.

U-13: Derbowe zwycięstwo

10 / 06 / 2021 – 13:00

SMS Resovia Rzeszów x Stal Rzeszów 0-3

Stal Rzeszów U13 A – WIKI Sanok U13

Bramki dla Stali: Sebastian Mazgaj, 2x Hubert Kędziora

Trener Maciej Seroka: Wygrane derby zawsze fajnie smakują i gratuluje zawodnikom, że kolejny raz udowodnili swoją lepszą dyspozycję. W pierwszej połowie prowadziliśmy grę, ale byliśmy bardzo mało aktywni, bardzo wolni i niedokładni w budowaniu. W drugiej połowie na boisko wyszedł inny zespół, zmieniliśmy kilka rzeczy w naszej grze i chłopcy strzelili trzy bramki, a mogli jeszcze kilka trafień dołożyć, gdybyśmy byli dokładniejsi i zdecydowani pod bramką rywali.

U-14 II: Porażka w Dębicy

08 / 06 / 2021 – 18:00

DAP Dębica x Stal Rzeszów 4-0

Trener Tomasz Patryn: Naszym zawodnikom nie udał się zrewanżować za porażkę w pierwszym meczu w Rzeszowie. Pomimo paru dogodnych sytuacji, kończymy mecz z zerowym dorobkiem bramkowym. Duża ilość błędów indywidualnych przyczyniła się do straty czterech bramek. W tym bardzo intensywnym okresie u zawodników widać już duże zmęczenie i najbliższy czas postaramy się wykorzystać na regenerację.

U-15: Stalówka lepsza w Rzeszowie

08 / 06 / 2021 – 14:00

Stal Rzeszów x Stal Stalowa Wola 0-2

Stal Rzeszów U15 - Progres Kraków, 2021-03-13, fot. K.Krupa

Trener Michał Kordas: Zespół ze Stalowej Woli postawił na niską obronę, agresywność w kontakcie i destrukcję. My jak zawsze przeciwstawiliśmy się temu, szukając piłkarskich rozwiązań. Mimo tego, że w ataku pozycyjnym nie byliśmy wystarczająco groźni, kilkukrotnie zagroziliśmy bramce przeciwnika, wykorzystując inne sposoby. Z naszej strony widać było rażącą nieskuteczność. Dwie bramki gości po dośrodkowaniach zza pola karnego pozwalają wywieść im trzy punkty. Dążymy do zwiększenia jakości do tego stopnia, żeby w przyszłości podobne sytuacje wykorzystywać i dokumentować przewagę wynikiem. Ta runda i ten mecz kosztowały nas sporo zdrowia.

U-16: Stal Mielec górą na swoim terenie

08 / 06 / 2021 – 11:00

FKS Stal Mielec x Stal Rzeszów 4-0

Stal Rzeszów U16 - FKS Stal Mielec 09-05-2021, fot. K.Krupa

Trener Paweł Głodowski: Był to mecz, w którym mieliśmy za mało atutów, żeby myśleć o dobrym wyniku. Duże błędy w grze obronnej całego zespołu dawały przeciwnikowi powód do zdobywania bramek. Brakowało nam wiary, aby spróbować odwrócić losy tego meczu.

Najnowsze aktualności