GRAŁA AKADEMIA | Turnieje w Zakopanem, Nadrzeczu oraz Warszawie

wtorek, 12/12/2023

U-13

Stal Rzeszów – Avia Świdnik (mecz sparingowy)

Sparing ten rozegraliśmy w formule 11×11. 100 minut dobrej gry zakończyliśmy zwycięstwem – powiedział trener Tomasz Patryn.

Stal: Hoszko – Witkowski, Nowak, Wojnar, Orłowski, Klepacki, Matuszek, Brożyna, Rzeszutko, Sobek, Ożyło oraz Pisarek, Rak, Papierz, Jurewicz, Mendryk.

U-12

W weekend udaliśmy się na dwudniowy turniej w Nadrzeczu. Pierwszego dnia zanotowaliśmy komplet zwycięstw, a drugiego w grupie złotej 2 zwycięstwa i jeden remis, co dało nam zwycięstwo w całym turnieju. Warto dodać, że nie straciliśmy w nim żadnej bramki – powiedział trener Marcin Skiba.

Drużyna wygrała turniej, a MVP wybrany został Brajan Śmigiel.

Skład: Dworak – Baran, Latuszek, Kloc, Skarżyński, Pasterski, Proksa, Magdoń, Początek, Waltoś, Pas, Bukała, Śmigiel, Fąfrowicz.

U-10

Rocznik 2014 weekend spędził w Warszawie na turnieju organizowanym przez Varsovię Warszawa.

Rozegraliśmy jedenaście meczów, każdy na bardzo wysokim poziomie sportowym. Spotkania rozgrywane były na dużej intensywności, a każda z drużyn prezentowała bardzo wysokie umiejętności indywidualne. Dziękujemy za zaproszenie organizatorom – powiedział trener Radosław Gromala.

Królem strzelców turnieju został nasz zawodnik, Tymoteusz Kuźniar.

Kadra: Kobyłecki – Koltok, Brożyna, Krzan, Liwocz, Ziemniak, Wania, Kuźniar, Szenk, Sobaszek, Trzyna, Śnieżek.

U-7

Za nami bardzo wartościowy weekend w stolicy polskich Tatr. Współzawodnictwo w formule 3v3 z zespołami Rekordu Bielsko-Biała, Dunajca Nowy Sącz i Football Family Zakopane przełożyło się na ponad 200 minut gry, jako ogromna wartość w obszarze szkoleniowym. Fantastycznie wykorzystaliśmy wyjazd w obszarze integracyjnym, wykorzystując urok Zakopanego do różnego rodzaju form aktywności. Dziękuję wszystkim uczestnikom za świetną atmosferę, która towarzyszyła nam podczas pobytu – powiedział trener Hubert Lipka.