WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

GRAŁA AKADEMIA | Sparing i turnieje z udziałem drużyn naszej Akademii

poniedziałek, 12/12/2022

Piłkarze z Akademii Piłkarskiej Stal Rzeszów nie próżnują, cały czas trenując, a przy tym część naszych drużyn bierze udział w turniejach, bądź meczach sparingowych.

U-14

Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz 3:4


Stal Rzeszów zmierzyła się w meczu sparingowym z Sandecją Nowy Sącz, a wszystkie bramki dla podopiecznych Pawła Tomkiewicza zdobyli gracze testowani.

Przede wszystkim uważam, że sportowo było to bardzo dobre spotkanie, bo wymagało od nas wiele zaangażowania i podejmowania decyzji w krótkim odstępie czasu. Chciałbym, aby każde spotkanie stało na co najmniej takim poziomie. Sportowo mieliśmy lepsze i gorsze momenty, a samo spotkanie obfitowało w sporą ilość tworzonych sytuacji bramkowych z obu stron – powiedział Paweł Tomkiewicz.

U-13

Naszą drużynę czekał udział w turnieju Cutline Cup w Szalowej, gdzie miała bronić tytułu sprzed roku. Na miejsce ekipa Stali Rzeszów udała się jednak dzień wcześniej, aby rozegrać mecz sparingowy z Bronowicami Lublin.

W sobotę natomiast rozpoczął się turniej i Stalowcy fazę grupową zakończyli na 1. miejscu, z bilansem bramkowym 13-0.

Niestety, obfite opady śniegu w Szalowej doprowadziły do załamania się konstrukcji balonu nad boiskiem, w efekcie czego, ze względów bezpieczeństwa, faza finałowa została odwołana. Gratulacje dla drużyny, która świetnie spisała się w rozgrywkach grupowych i w sparingu – powiedział trener Tomasz Patryn.

U-12

Stal Rzeszów U-12 wzięła udział w mini turnieju, który odbywał się w Przemyślu na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego, a Stalowcy rozegrali 6 spotkań w formule 4+1 z SMS Przemyśl oraz Stalą Łańcut.

Spotkania toczyły się w szybkim tempie, na małych przestrzeniach, dzięki czemu obfitowały w wiele ciekawych akcji. Na koniec dodatkowo zagraliśmy 40-minutowy sparing z SMS Przemyśl. Dziękujemy za zaproszenie i możliwość spędzenia cennych minut w dobrych warunkach – powiedział trener Przemysław Kuca.

Najnowsze aktualności