WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Grała Akademia: rezerwy wygrywają w lidze, młodzi grają kontrolnie

wtorek, 03/11/2020

U-11 i U-12: sparing wewnętrzny biało-niebieskich

Trener Paweł Tomkiewicz (U-12): Pierwszy sparing w okresie jesienno-zimowym, bardzo dobra drużyna Stali rocznik 2010, graliśmy 4 kwarty, dwie pierwsze to bardzo wyrównane spotkanie wprawdzie bramki wpadły w jedną i druga stronę ale obydwie ze spalonych, dopiero 3 i 4 kwarta okraszona była bramkami, nas cieszy fakt że padały one po realizacji założeń sprzed meczu oraz całego mikrocyklu tygodniowego. Tak chcieliśmy grać i tego wymagaliśmy od zawodników. Bardzo dziękujemy rocznikowi 2010 za super stworzone warunki do rywalizacji. My dwa dni wolnego i zabieramy się do pracy bo mamy długi czas przygotowawczy do kolejnego sezonu.

U-11: kontrolne granie z Sandecją i Stalą Łańcut

fot. twitter.com/AkademSandecja

Trener Marcin Skiba: W minioną sobotę rozegraliśmy trójmecz z drużynami Sandecji Nowy Sącz oraz Stali Łańcut. Dwie godziny rywalizacji na dobrym poziomie sportowym. Chłopcy, po trochę słabszym początku, wzięli się do pracy i z minuty na minutę wyglądali co raz lepiej. Bardzo dziękujemy za przyjazd obu drużynom. 

U-13: wygrana w Dębicy na zakończenie rundy


Trener Marcin Skiba: Zakończyliśmy rozgrywki Młodzika Starszego. W ostatnim meczu tej rundy udaliśmy się do Dębicy na mecz z lokalnym DAP-em. Od początku spotkania narzuciliśmy swój styl gry, tworząc kolejne dobre sytuacje strzeleckie. Teraz czas na sparingi oraz kilka fajnie obsadzonych turniejów.

DAP Dębica – Stal Rzeszów 1:4

Bramki dla Stali zdobyli: Skubisz (x2), Blejwas oraz Kędziora

U-16: awans do I. Podkarpackiej Ligi Juniora Młodszego!

Zespół U-16 występujący w rozgrywkach Juniora Młodszego gr 2. jako Stal II Rzeszów zajął w rundzie jesiennej drugie miejsce premiujące awansem do Pierwszej Podkarpackiej Ligi Juniora Młodszego.

Pozostałe wyniki:

Stal Rzeszów U17 A 4-0 SMS Resovia Rzeszów

Siarka Tarnobrzeg 5-3 Stal Rzeszów U15 B

Stal II Rzeszów 6-5 KS Przybyszówka

Stal Rzeszów U17 B 3-0 Igloopol Dębica

Najnowsze aktualności