WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Grała Akademia: Raport meczowy z obozu zespołu U-12

czwartek, 11/02/2021

Na przestrzeni ostatnich dni zawodnicy zespołu U-12 rozegrali serię trzech gier. O tym, jak wyglądały te spotkania i jak rozwijają się nasi wychowankowie rozmawiamy z trenerem Pawłem Tomkiewiczem.

Stal Rzeszów vs BKS Lublin

Trener Paweł Tomkiewicz: Dobra nasza gra w obronie wysokiej, czyli coś nas powoli zaczyna cechować. Natomiast najmniej cieszy fakt, że od kilku dni pracujemy nad pewnym elementem, który wciąż nie funkcjonuje, tak jak byśmy tego chcieli. Cóż, jest nad czym pracować – na plus, że mamy jeszcze trzy dni na poprawę tego aspektu gry i kilka meczów, w których możemy się sprawdzić.

Stal Rzeszów vs Górnik Łęczna

PT: Kolejny bardzo wartościowy sparing z drużyną z Łęcznej. Poprzednio też wynik jak w kalejdoskopie się zmieniał. Cieszy fakt, że zawodnikom do końca jednym jak i drugim zależało by przechylić szalę na swoją stronę i to napędzało ich do jeszcze cięższej pracy na boisku. Oczywiście fakt że tracimy sporą ilość bramek daje do myślenia i wskazuje nam, co jest jeszcze do poprawy w naszej grze, aczkolwiek uważam, że to raczej błędy indywidualne zawodników niż całego zespołu.

Stal Rzeszów – Hetman Zamość (U-13)

PT: Od kiedy pracuje z tym rocznikiem pierwszy raz graliśmy z rocznikiem starszym. To ciekawe doświadczenie zmierzyć się z bardziej fizyczną drużyną od nas. Zaczęliśmy bardzo kiepsko, bo już w pierwszej minucie straciliśmy bramkę, ale im dalej w las tym lepiej to wyglądało.

W każdym kolejnym sparingu inni zawodnicy dostawali swoje szanse i jedni je wykorzystali, a inni wypadli nieco gorzej. Uważam, że jako zespół wyglądamy coraz lepiej. Wiadomo, że pracy przed nami cały czas sporo, ale właśnie obóz czy codzienna praca sprawiają, że idziemy w dobrą stronę. W końcu w ciągu 5 dni mamy już sześć treningów i trzy rozegrane sparingi. Codziennie rano trening biegowy. Dużo pracujemy nad tym, by z każdym kolejnym dniem stawać się lepszymi.

Najnowsze aktualności