WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

GRAŁA AKADEMIA | Mecz ligowy, spotkania sparingowe oraz wartościowe turnieje

wtorek, 28/11/2023

Centralna Liga Juniorów U-17

Stal Rzeszów – Wisła Płock 1-2

Bramka dla Stali: Kaczówka.

Stal: Nowak – Urbaniak, Blejwas, Cynk, Piwnicki, M. Leniart, Koczera, Gaża (Nowak D), Pukała (Sadowski), Węgrzyn (Kucharski), Kaczówka (Tarkowski).

U-14

Stal Rzeszów – Raków Częstochowa 3-3 (mecz sparingowy)

Bramki dla Stali: Żebrakowski dwie, Lizak.

Stal: Łoboda – Szarek, Bonat, Siekaniec, Szczygieł – Olejarz, Mendryk, Kazak – Lizak, Kostek, Żebrakowski oraz Bydler, Poczekajło, Wolski, Własinowicz, Sałasiński, Boratyn.

U-13

Stal Rzeszów – Raków Częstochowa 3-5 (mecz sparingowy)

Bramki dla Stali: Witkowski, Brożyna, Jurewicz.

Stal: Hoszko – Brożyna, Czerwonka, Wojnar, Rzeszutko, Orłowski, Sobek, Ożyło, Witkowski, Nowak, Jaszczak oraz Papierz, Rak, Jurewicz, Wiatr, Pisarek, Magdoń.

U-12

Na ten weekend grupa została podzielona na dwie drużyny. Pierwsza rozegrała mecz sparingowy z Ziomkami Rzeszów, który zakończył się remisem 7-7.

Bramki dla Stali: Fąfrowicz trzy, Saj dwie, Proksa dwie.

Stal: Stolarski – Proksa, Fąfrowicz, Saj, Krutysz, Jachosz, Rejewski, Górniak, Waltoś.

Druga drużyna udała się natomiast na turniej do Dąbrowy Tarnowskiej, gdzie miała okazję zmierzyć się m.in. z Górnikiem Zabrze, KKP Koroną Kielce czy Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. W turnieju nasz zespół zanotował 4 zwycięstwa i 1 remis, ostatecznie zwyciężając w całych zawodach.

Stal: Dworak – Baran, Szczygieł, Latuszek, Kloc, Skarżyński, Pasterski, Jękot.

U-11

Drużyna rocznika 2013 udała się do Szalowej na dwudniowy turniej Cutline Cup.

W pierwszym dniu, po zanotowaniu 5 zwycięstw i 1 porażki zdołaliśmy wygrać swoją grupę i awansowaliśmy do grupy platynowej, w której to w drugim dniu rywalizowaliśmy o miejsca 1-8. W ostatecznym rozrachunku na koniec turnieju zajęliśmy 3. miejsce. Było to bez wątpienia dobre doświadczenie i sporo gry dla naszych zawodników. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie – powiedział trener Mateusz Kowalczyk.

Stal: Kostiuchenko, Papierz, Buniowski, Jarecki, Szczoczarz, Książek, Wolski, Sobek, Gromek, Brahynets, Salwa, Mazur.

U-10

Stal Rzeszów – Resovia (mecz sparingowy)

Śnieżna aura nie przeszkodziła w rozegraniu meczu kontrolnego. Mimo niesprzyjających warunków staraliśmy się kreować sytuacje, stawiając na indywidualne umiejętności naszych zawodników, co często przynosiło efekty. Nie ustrzegliśmy się błędów, natomiast widać było, że chłopcy starali się nie załamywać po nieudanym dryblingu, podaniu, czy strzale na bramkę, a jak najszybciej zareagować na sytuacje boiskową i pomóc zespołowi – powiedział trener Radosław Gromala.

Stal: Kobyłecki, Brożyna, Gałusza, Kobos, Kuźniar, Krzan, Krochmal, Liwocz, Maciejewski, Sobaszek, Szenk, Stachurski, Śnieżek, Trzyna, Wania.

U-9

Drużyna rozegrała trójmecz, w którym rywalizowała ze Strugiem Tyczyn i DAF Rzeszów.

Pomimo ciężkich warunków nasza drużyna pokazała się z dobrej strony na tle starszych przeciwników. Stwarzaliśmy bardzo dużo sytuacji pod bramką przeciwnika i wiele z tych akcji kończyło się zdobyciem bramki. Cieszy wysokie zaangażowanie w każdym meczu i szybka reakcja po stracie piłki. Dziękujemy drużynom za sportową rywalizację – powiedział trener Bartosz Złamaniec.

Stal: Hrunyk, Janik, Hus, Urban, Poczobut, Kot, Kustra, Zygmunt, Pas, Rzepa, Dziedzic, Sowier, Gałkowski, Rozmus, Kulpa.

U-7

Na zaproszenie Avii Świdnik wybraliśmy się na Lubelszczyznę, aby wziąć udział w tuenieju w formule 3v3, co było doskonałą formą współzawodnictwa. Piętnastu małych bohaterów podzielonych na 3 zespoły spędziło na boisku ponad 100 minut, bawiąc się przy tym doskonale. Wielkie podziękowania za wsparcie i pomoc w transporcie dla rodziców – powiedział trener Hubert Lipka.

Najnowsze aktualności