WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

GRAŁA AKADEMIA | Kolejne wartościowe sparingi za naszymi drużynami

wtorek, 21/02/2023

II drużyna

Stal II Rzeszów – Korona Rzeszów 3:2

Bramki dla Stali: Kądziołka, Lorek, Guedes (rzut karny).

Stal: Wierzchowski (60 Chrapusta) – Ofiara (46 Gielar), Marcin Kaczor, Victor Guedes, N. Mazur, Łysiak (46 Souto), Kądziołka (46 S. Mazur), Lorek, Łyczko (30 Zych), zawodnik testowany (46 Pieniążek), Manolo.

U-19

Stal Rzeszów – Promyk Urzejowice 4-1

Bramki dla Stali: Nilipiński dwie, Siara, Langer⚽.

Stal: Grygiel (60 Szpila) – Kmieciak, Mazur (60 Depciuch), Wanowicz, Wyrwas, Szwed (60 Puliński), Siara, Jaślar, Galara, Langer (60 Małek), Nilipiński.

U-14

Wisła Kraków – Stal Rzeszów 2-0

Absencje z powodu kontuzji czy chorób spowodowały, że zabraliśmy na sparing kilku zawodników z rocznika 2010 i fizyczna różnica była dziś zdecydowanie na korzyść Wisły Kraków. Długimi fragmentami próbowaliśmy się przedostać pod bramkę rywala, ale to bardziej indywidualności decydowały o stworzeniu jakiejś sytuacji bramkowej, niż wychodziło z naszej gry. Były to jednak solidne zawody zawodników z rocznika 2009, a zawodnicy z 2010 mieli dobry sprawdzian z zespołem rok starszym – powiedział trener Paweł Tomkiewicz.

U-12

Intensywny czas za naszą drużyną, która w krótkim okresie czasu rozegrała trzy wartościowe sparingi z Escolą Varsovia, Polonią Warszawa oraz SMS-em Przemyśl. Mecze te pokazały, że są elementy, na które musimy zwrócić szczególną uwagę w najbliższym czasie. Wyniesione doświadczenie z tych spotkań na pewno zaprocentuje w kolejnych rozgrywkach – powiedział trener Marcin Skiba.

U-11

Stal Rzeszów – Beniaminek Radom 4-0

Bramki: Dworak, Baran, Śmigiel dwie.

Stal: Stolarski, Dworak, Pasterski, Magdoń, Pas, Baran, Kloc, Bukała, Fąfrowicz, Skarżyński, Waltoś, Krutysz, Górniak, Śmigiel.

Warunki pogodowe i stan boiska nie pozwoliły, aby ten mecz był czymś mocno wartościowym dla obu drużyn. Niewątpliwie było to nowe doświadczenie dla zawodników, gdyż musieli przezwyciężyć przeciwności w postaci innych rzeczy, niż sam przeciwnik. W meczu stworzyliśmy sporo sytuacji, a nad naszą skutecznością można się zastanowić i ją poprawić. Podziękowania na drużyny z Radomia za przyjazd i do zobaczenia – powiedział trener Mateusz Kowalczyk.

U-9

Stal Rzeszów – Beniaminek Radom

Przede wszystkim wielkie brawa dla wszystkich chłopców, którzy wytrzymali trudy tego sparingu. Myślę, że był to bardzo wartościowy mecz kontrolny, który pokazał gdzie musimy się poprawić oraz gdzie już wyglądamy nieźle. Podziękowania na drużyny z Radomia za przyjazd i bardzo dobry mecz. Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli zagrać ponownie – powiedział trener Radosław Gromala.

Stal: Broczek, Dembowski, Kobos, Koltok, Kostiuchenko, Krzan, Kunysz, Krochmal, Liwocz, Maciejewski, Sobaszek, Szenk, Ziemniak.

U-8

Stal Rzeszów – Resovia

Drużyna zaliczyła formę współzawodnictwa w formule 4v4 i 5v5. Była to kolejna okazja do zdobywania cennego i potrzebnego do rozwoju doświadczenia – powiedział trener Hubert Lipka.

Stal: Hus, Janik, Poczobut, Pas, Rzepa, Hrunyk, Pilut-Drob, Pas, Patycki, Urban, Wlezień, Zygmunt, Sowier.

Najnowsze aktualności