WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

GRAŁA AKADEMIA | Kolejne mecze sparingowe za naszymi drużynami

wtorek, 14/02/2023

U-19

Talent Warszawa – Stal Rzeszów 1-1 (1-0)

Bramka: Jaślar.

Stal: Grygiel – Mazur, Wyrwas (70 Wróblewski), Wanowicz, Szwed, Baj, Jaślar, Małek (45 Rejowski), Galara (45 Stankowski), Somkin, Nilipiński.

U-13

Drużyna Stali Rzeszów z tego rocznika brała udział w Futsalowych Mistrzostwach Podkarpacia i okazała się najlepsza w całej stawce.

Wolny weekend wykorzystaliśmy biorąc udział w Mistrzostwach Podkarpacia w Futsalu.
Pomimo braku treningów w hali, gra naszych zawodników mogła się momentami podobać. Chłopcy stoczyli mnóstwo pojedynków i kreowali ciekawe akcje. Ostatecznie obroniliśmy tytuł sprzed roku, wygrywając wszystkie 5 meczów w turnieju
– powiedział trener Tomasz Patryn.

U-12

Stal Rzeszów – BKS Lublin

Przez całe spotkanie to nasza drużyna dyktowała warunki gry. Chłopcy zasługują na pochwałę, ponieważ starali się realizować założenia ćwiczone w mikrocyklu treningowym. Dziękujemy zespołowi z Lublina za przyjazd i rywalizację – powiedział trener Przemysław Kuca.

U-11

Drużyna wzięła udział w czwórmeczu, a jej rywalami byli: Resovia, Cracovia oraz Kadra Małopolski Wschód.

Stal: Dworak, Stolarski, Pasterski, Latuszek, Pas, Proksa, Bukała, Krutysz, Skarżyński, Śmigiel, Baran, Magdoń, Kloc, Fąfrowicz.

Każdy z zawodników spędził na boisku około 90minut. W wielu momentach nasza gra mogła się podobać, potrafiliśmy zagrać kombinacyjnie, a także pokazać swoją jakość indywidualną. W niektórych momentach chcielibyśmy się inaczej zachowywać i funkcjonować na własnych warunkach. Mam nadzieję, że wyniesione doświadczenia z każdym meczem pozwolą unikać takich sytuacji – powiedział trener Mateusz Kowalczyk.

U-9

Stal Rzeszów – Stal Łańcut

Stal: Broczek, Dembowski, Krochmal, Krzan, Koltok, Kobos, Kostiuchenko, Kunysz, Liwocz, Maciejewski, Szenk, Ziemniak.

Mecz kontrolny rozgrywany równocześnie w formule 7v7 oraz 5v5, dał możliwość spędzenia na boisku wszystkim dostępnym zawodnikom 90 minut. Nie ustrzegliśmy się błędów w trakcie sparingu, jednak cieszy fakt, że potrafiliśmy rywalizować ze starszymi, nie bojąc się podejmować ryzyka, często prowadząc grę. Dziękujemy za przyjazd i zdrową, sportową rywalizację drużynie Stali Łańcut – powiedział trener Radosław Gromala.

Najnowsze aktualności