WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Grała Akademia: juniorzy w barażach o CLJ!

poniedziałek, 12/10/2020

2012: Grała Podkarpacka liga żaka

Trener Radosław Gromala: Mecze – z Resovią, Orzełkami Brzozów, Czarnymi Jasło i Szóstką Jasło – rozgrywane były przy wzmagającym się deszczu, jednak zawodnicy wszystkich drużyn dawali z siebie 100%. Małymi krokami idziemy do przodu. Dużo rzeczy wymaga poprawy, jednak należy pamiętać, że Ci chłopcy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką i w ciągu całego procesu szkolenia będą przytrafiać się im błędy. 

U-10: Vivaldi Cup dla Stali!

W sobotę drużyna z rocznika 2011 wzięła udział w turnieju Vivaldi Cup organizowanym przez Beniaminek Krosno. W turnieju mieliśmy okazję zmierzyć się z DAP-em Dębica, Wilczkami Lesko, Beniminkiem Krosno oraz AP Wiki Sanok. Po 3 zwycięstwach i 1 porażce wygrywamy w całym turnieju. W naszych barwach oprócz naszych zawodników, po raz pierwszy mieli okazję wystąpić chłopcy, którzy cyklicznie przyjeżdżają do nas na treningi z akademii partnerskich. Nasz zawodnik Gabriel Hoszko został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.


Trener Marcin Skiba: Był to bardzo intensywny dzień dla chłopaków z tego rocznika, ponieważ druga grupa pojechała na turniej ligowy do Stalowej Woli, gdzie z kompletem zwycięstw udowodniła, że zasłużyła na zwycięstwo w lidze. Przez 5 turniejów ligowych, chłopcy zdobyli ponad 110 bramek. Już na wiosnę meldujemy się z grupie złotej i liczymy na bardziej zacięte mecze. 

2010: Wygrywamy ligę Orlika starszego!

W sobotę chłopcy z rocznika 2010 rozegrali ostatni turniej ligowy, który odbył się na stadionie Resovii,. Nasi młodzi zawodnicy wygrali wszystkie cztery mecze nie tracąc żadnej bramki. Po rozegraniu pięciu turniejów zajęliśmy pierwsze miejsce w lidze!

Trener Bartosz Złamaniec: Jestem bardzo zadowolony z wyniku jaki osiągnęliśmy w lidze, chłopcy ciężko trenują cały tydzień i efekt widać na boisku w meczach, na turniejach i sparingach. Cieszy to, że moi zawodnicy realizują to nad czym trenujemy, chcą utrzymywać się przy piłce, dryblują, wymieniają wiele podań.

Stal Rzeszów vs Resovia 4:0

Stal Rzeszów vs SMS Rzeszów 7:0

Stal Rzeszów vs Resovia II 2:0

Stal Rzeszów vs SMS Rzeszów II 6:0

U-12: Bezbramkowy remis w lidze młodzika mlodszego z lokalnym rywalem

Trener Paweł Tomkiewicz: Było to bardzo wymagające spotkanie dla nas w kontekście fizycznym. Cała drużyna bardzo dużo pracy włożyła w obronę własnej bramki. Graliśmy naprawdę z bardzo solidną drużyną, która postawiła nam wysoko poprzeczkę. Z wyniku możemy być zadowoleni, lecz z naszej postawy na boisku w drugiej połowie na pewno nie. Jeśli w pozostałych grupach rywale będą na takim poziomie jak SMS, to będziemy mieli bardzo wymagającą dla nas ligę na wiosnę, a to tylko pozytywnie wpłynie na nas i nasz rozwój.

Stal Rzeszów vs SMS Rzeszów 0:0

U-13: Wysoka wygrana naszej drużyny

Stal Rzeszów vs Igloopol Dębica 9:0

U-17 B: Przegrana z Ziomkami


Trener Paweł Głodowski: Nie zdołaliśmy wygrać meczu, pomimo że budowaliśmy atak pozycyjny i byliśmy w tym elemencie dobrze zorganizowani. Jednak dobra gra w obronie przeciwnika nie pozwoliła nam zdobyć gola. Niestety, bramki straciliśmy po błędach i złych decyzjach. W drugiej połowie mocno ruszyliśmy do odrabiania strat, do samego końca próbując zdobyć bramkę kontaktową, niestety bezskutecznie.

Ziomki Rzeszów vs Stal Rzeszów 2:0

U-17: Wygrywamy ligę i w barażach zagramy o CLJ!

Trener Łukasz Cabaj: Ekoball postawił na całkowitą obronę i wyprowadzanie kontr. Nasz zespół konsekwentnie realizował plan na mecz i za to gratulacje dla drużyny. Nie był to nasz najlepszy mecz, co zresztą mówi sam wynik. Brawo dla całej drużyny za zwycięstwo w lidze i czekamy na mecz z Resovią w przyszłym tygodniu.

Ekoball Sanok vs Stal Rzeszów 2:4 (1:2)

Bramki dla Stali: Strzelec, Wojtyło, Paśko i Opalski

U-19: Remis w meczu z lokalnym rywalem

Stal Rzeszów – SMS Resovia Rzeszów 0:0

Rezerwy Stali: Ważna wygrana z wiceliderem na trudnym terenie

Trener Karol Wójcik: Drużyna pokazała, że mimo młodego wieku większości zawodników stać nas na to, żeby ograć wicelidera tej ligi na jego własnym boisku. Nie było by to możliwe, bez maksymalnego zaangażowania wszystkich zawodników, oraz sportowej chęci zwycięstwa. Konsekwencja w defensywie, bardzo dobre operowanie piłką oraz zajmowanie optymalnych miejsc na boisku bez piłki, pozwoliły nam coraz to skuteczniej przedostawać się przez blok obrony przeciwnika i stwarzać groźne sytuacje, z których trzy udało się wykorzystać i wywieść z trudnego terenu komplet punktów. 

Błażowianka Błażowa vs Stal II Rzeszów 1:3

Bramki dla Stali zdobyli: Łukasz Tomczyk (x2), Dariusz Jarecki 


Najnowsze aktualności