WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

GRAŁA AKADEMIA | Inauguracja Stali II na remis. Wygrana zespołu U-15 w Centralnej Lidze Juniorów

wtorek, 14/03/2023

Drużyna U-12 brała udział w turnieju w Szalowej

4 liga podkarpacka

Stal II Rzeszów – Izolator Boguchwała 1-1 (1-1)

Bramka dla Stali: Guedes 37-karny.

Stal II: Wierzchowski – Ofiara, Paśko, Guedes, Wachowiak, Łysiak, Kądziołka, Lorek, Łyczko (73 Pieniążek), Manolo, Zych (61 Hałucha).

Liga Makroregionalna U-19

Stal Rzeszów – Hutnik Kraków 0-2

Stal: Chrapusta – Mazur (70 Łazor), Wanowicz, Wyrwas (45 Stankowski), Szwed (70 Kmieciak), Baj (55 Langer), Jaślar, Puliński, Galara (80 Siara), Nilipiński, Somkin.

Centralna Liga Juniorów U-17

Stal Rzeszów – Widzew Łódź 1-1 (1-0)

Bramka dla Stali: Plichta.

Stal: Barzyk – Dubiel (Urbaniak), Bartoszek, Synoś, Piwnicki (Rak), Mazur, Koczera, Bartkowiak, Wrona (Dworak), Plichta (Salamon), Gołda (Wnęczak).

Centralna Liga Juniorów U-15

Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz 3-0

Bramki: H. Leniart, Słowik, Węgrzyn.

Stal: Nowak – Sonntag, Kedziora (70 Cecuła), Zieja (70 Michalik), Błędowski, M. Leniart (65 Brzęk), Węgrzyn, Słowik (60 Kucharski) Tarkowski (60 Pelczarski) Polak (65 Jacak), H. Leniart.

U-14

Stal Rzeszów – Górnik Łęczna 5-0

Bramki: Skubisz cztery, Tomczuk.

W elementach takich jak wysoka obrona czy otwarcie gry wyglądaliśmy dość dobrze i wchodziliśmy zdecydowanie na połowę przeciwnika, natomiast w ostatniej tercji, zwłaszcza w pierwszej połowie, graliśmy za wolno. Brakowało wbiegnięć za plecy i zdobywania przestrzeni oraz decyzji o oddaniu strzału – powiedział trener Paweł Tomkiewicz.

U-13

https://akademia.stalrzeszow.pl/druzyna-u-13-wygrala-turniej-top-elite-w-strozach/

U-12

Nasz zespół miał okazję sprawdzić się podczas turnieju w Szalowej.

Po pierwszym dniu zmagań, dzięki dobrej postawie w meczach, awansowaliśmy do grupy złotej. Drugiego dnia nasza dyspozycja była nieco słabsza, aczkolwiek każdy z chłopaków pokazał duże zaangażowanie we wszystkich meczach i za to należą im się brawa. Dodając mecze sparingowe, które rozegraliśmy zarówno w piątek jak i sobotę wieczorem, chłopcy zaliczyli blisko 300 minut gry w trzy dni – powiedział trener Marcin Skiba.

U-10

Zespół U-10 brał udział w turnieju Ajwen CUP I Memoriale Andrzeja Iwana.

Był to kolejny bardzo pożyteczny turniej dla naszej drużyny. Możemy się doszukiwać dobrych i gorszych momentów, a na pewno pochwalić trzeba chłopaków za chęć konstruowania akcji w sposób jaki próbujemy wypracować na treningach. Nie ustrzegamy się przez to błędów i musimy poprawić nastawienie do takich wydarzeń. Powinniśmy każdy mecz traktować jako nagrodę za cały tydzień dobrze wykonanej pracy na treningu – powiedział trener Bartosz Złamaniec.

Stal: Kowal, Jękot, Wolski, Jachosz, Kulig, Brożyna, Salwa, Szczoczarz, Szenk, Walat, Kuliński.

U-8

Drużyna wzięła udział w turnieju Profbud Arena Premium.

Przez dwa dni rywalizowaliśmy dwoma zespołami pod krośnieńskim balonem, gdzie na każdego zawodnika przypadło ponad 200 minut wartościowej formy współzawodnictwa w międzynarodowej obsadzie. Cieszy mnie bardzo fakt, że jedna z drużyn osiągnęła najlepszy wynik strzelonych bramek. W 12 meczach zaaplikowała rywalom 93 bramki, a najlepszym strzelcem turnieju został Franciszek Pilut-Drob, autor aż 50 z nich. Ta indywidualna nagroda jest wynikiem bardzo dobrej pracy całego zespołu. Serdeczne podziękowania kieruję w stronę rodziców za bardzo dobre wsparcie swoich dzieci – powiedział trener Hubert Lipka.

Najnowsze aktualności