WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

GRAŁA AKADEMIA | Drużyna U-15 nie dała szans Resovii. Zespół U-19 rozgromił mielczan i zapewnił sobie awans do Makroregionu

wtorek, 31/10/2023

4 liga podkarpacka

Cosmos Nowotaniec – Stal II Rzeszów 2-1

Bramka dla Stali: Plichta.

Stal: Barzyk – Paśko, Soja (56 Guedes), Synoś, Wrona, Protaziuk (70 Jezierski), Baj, Zborowski (80 Panasiuk), Zych, Yavorskyi, Plichta.

U-19

Stal Rzeszów – UKS SMS Stal Mielec 15-0

Bramki: Oskierko siedem, Kucharski dwie, Jaślar dwie, Rak, Koptyński, Kmieciak, Postupalskyi.

Stal: Chrapusta – Augustyn, Mazur (60 Wyrwas), Łazor (60 Yakubowskyi), Kmieciak (60 Sobierajski), Jaślar, Raźny (45 Sędzimir), Rak (60 Koptyński), Postupalskiy (45 Kucharski), Oskierko, Gołda.

U-19 B

Stal Rzeszów – Start Pruchnik 0-4

Centralna Liga Juniorów U-17

Igloopol Dębica – Stal Rzeszów 2-1

Bramka dla Stali: Kaczówka.

Stal: Okas – Urbaniak (Błędowski), Kliś, Zieja, Sonntag, Gaża (Nowak), M. Leniart, Koczera – H. Leniart (Polak), Kaczówka (Tarkowski), Węgrzyn (Słowik).

U-17 B

Stal Rzeszów – Stal Mielec 2-0

Bramki: Sadowski, Majkut.

Stal Rzeszów: Janicki – Patrzyk, Cynk, Tadeusz, Kaczor, Słowik (46 Brzęk), Nowak (46 Kajzer), Pukała (80 Lech), Sadowski (60 Cielewicz), Majkut, Tokar (75 Kaźmierak).

Centralna Liga Juniorów U-15

Stal Rzeszów – Resovia 5-0

Bramki: Opyd dwie, Kobosz, Dolata, Sieczkowski.

Stal: Chrapusta – Sieczkowski, Siekaniec, Tomczuk, Perduta, Dobruk (Janiec), Kobosz Kubal (Jakubek), Opyd (Gałka), Lizak (Jagiełowicz), Dolata (Kostek).

U-15 B

Orlik Przemyśl – Stal Rzeszów 1-1

Bramka dla Stali: Zegar.

Stal: Czerniewicz – Poczekajło, Zegar, Wolski, Szarek, Olejarz, Mendryk, Kazak, Boratyn, Kostek, Żebrakowski oraz Szczygieł, Witkowski, Sałasiński, Marciniak, Śmigiel.

U-14

Resovia – Stal Rzeszów 1-4

Bramki dla Stali: Niemczyk, Bydler, Szpunar, Łoboda.

Stal: Nowak – Frąc, Głąb, Kuc, Lech, Łoboda, Mierzejewski, Niemczyk, Szczoczarz, Szpunar, Wolski oraz Bydler, Hoszko.

U-13

Stal Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg (mecz przełożony)

U-13 B

Stal Rzeszów – Przełęcz Dukla 6-3

Bramki dla Stali: Dudzik, Bielak, Ciuba, Bieniek, Wróbel, Gancarz.

Stal: Pytko – Bielak, Bieniek, Ciuba, Dudzik, Piątkowski, Gancarz, Smuga, Wróbel oraz Gromek, Bandzyra.

U-12

APPN Mielec – Stal Rzeszów 1-6

Bramki dla Stali: Brożyna, Fąfrowicz, Baran, Nowak, Pas, Kloc.

Stal: Rak – Hoszko, Pasterski, Magdoń, Proksa, Pas, Kloc, Brożyna, Nowak oraz Fąfrowicz, Latuszek, Baran, Krutysz, Początek.

U-12 B

Stal Rzeszów – Orzełek Przeworsk (wygrana Stali)

Stal: Waltoś – Proksa, Magdoń, Pas, Bukała, Skarżyński, Początek, Krutysz, Latuszek oraz Fąfrowicz, Dworak, Górniak.

U-11

Stal Rzeszów – UKS SMS Stal Mielec 4-2

Bramki dla Stali Rzeszów: Szczoczarz, Muskalski, Brzeziński, samobójcza.

Stal Rzeszów: Dworak – Jękot, Muskalski, Jachosz, Papierz, Gil Amador, Saj, Szenk, Kostiuchenko oraz Szczoczarz, Brzeziński, Kuźniar.

U-8, U-9, U-10, U-11

Cztery drużyny Akademii Piłkarskiej Stal Rzeszów udały się na mecze kontrolne, najpierw do Goczałkowic, gdzie mierzyły się z Akademią BVB, a następnie do Sosnowca, gdzie rywalizowały się z miejscowym Zagłębiem. To był bardzo intensywnie spędzony, z dużą liczbą minut rozegranych na wysokim poziomie sportowym, co na pewno przełoży się na rozwój indywidualny zawodników.

Mateusz Kowalczyk, trener drużyny U-11: Wyjazd na Śląsk oceniam za bardzo wartościowy. Była to też możliwość sprawdzenia zawodników na różnych pozycjach pod presją wymagających przeciwników. Warto doceniać i wyciągać co najlepsze z takich wyjazdów. Dziękujemy za rywalizację na dobrym poziomie i zaproszenie.

Radosław Gromala, trener drużyny U-10: Takich pojedynków chcemy grać jak najwięcej. Dużo indywidualnych akcji, odważnych decyzji i kombinacyjnej gry. Zdarzały się nam momenty słabsze, jednak jesteśmy bardzo zadowoleni z chłopców! Dziękujemy za sportową rywalizację i do zobaczenia.

Bartosz Złamaniec, trener drużyny U-9: Każdy z zawodników spędził bardzo dużo minut na boisku, gdzie mógł podnieść swoje umiejętności, grając z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Cieszy bardzo wysokie zaangażowanie naszych zawodników, którzy pokazują się z dobrej strony w grze 1×1 w ataku jak i w obronie. Dziękujemy drużynom za zaproszenie i sportową rywalizację.

Łukasz Telesz, trener drużyny U-8: Wyjazd dla chłopców był ogromnym przeżyciem. Musieli poradzić sobie na dwóch frontach. Pierwszy to całodniowy pobyt bez rodziców i sprawdzian z samodzielności. Drugi to wysiłek wynikający z ponad 3-godzinnej gry z jakim zmierzyli się w dwóch sparingach. Z wszystkim poradzili sobie świetnie i jestem bardzo dumny z ich postawy. Chłopcy w trakcie gry wykazali się ogromnym zaangażowaniem i starali się wykorzystać rzeczy, nad którymi pracujemy na treningach.

Najnowsze aktualności