Grała Akademia: czas na świętowanie mistrzostwa ligi!

wtorek, 27/10/2020

2008: wygrywamy ligę Młodzika Starszego na Podkarpaciu!

Trener Marcin Skiba: – Bardzo dobry mecz naszych zawodników w meczu z Beniaminkiem Krosno. Już od początku spotkania chłopcy narzucili swój styl gry, zdecydowanie dominując i tworząc sobie kolejne okazje strzeleckie. Brakowało tylko 'kropki nad i’. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku bezbramkowym. W przerwie meczu wiele wskazówek i rozwiązań wychodziło od zawodników, którzy sami wiedzieli co należy poprawić, żeby wszystko funkcjonowało jeszcze lepiej. Po przerwie obraz spotkania nie uległ zmianie, Stalowcy nadal dominowali i w końcu zdobyli dwie zasłużone bramki, autorem których był Sebastian Kula. Na pewno ta wygrana jeszcze bardziej zmotywuje naszych zawodników do ciężkiej pracy na treningach.

Mimo że pozostał nam jeszcze jeden zaległy mecz ligowy to już teraz wiemy, że wygrywamy ligę Młodzika Starszego na Podkarpaciu. Gratulacje dla całej drużyny!

Stal Rzeszów – Beniaminek Krosno 2:0 (0:0)

Bramki dla Stali zdobyli: Kula (x2)

U17: zwyciężanie mamy we krwi! Dobra passa podtrzymana w Mielcu

Trener Łukasz Cabaj: – Stal mocno rozpoczęła mecz. Już na początku Sumara szczęśliwie wykończył akcję Musika. Niestety SMS zdołał wyrównać po strzale w samo okienko przy biernej postawie naszych obrońców. Do przerwy remisowalismy całkiem zasłużenie. Po przerwie zadaliśmy dwa szybkie ciosy. Najpierw Opalski strzałem z 25 metrów w samo okienko nie dał szans bramkarzowi, a potem Strzelec zdobył gola przy udziale Sumary. Na uwagę zasługuje piękna bramka Omuru po dośrodkowaniu Stachowicza. W końcówce oddaliśmy inicjatywę, co skończyło się bramka dla SMS.

Ostatni mecz ligowy nasi juniorzy rozegrają w najbliższy wtorek o godz. 11:00 przy Hetmańskiej z drużyną Resovii.

SMS Mielec – Stal Rzeszów 2:4 (1:1)

Bramki dla Stali zdobyli: Sumara, Strzelec, Opalski oraz Omuru

U19: mistrz, mistrz Stal Rzeszów!

Trener Maciej Tokarczyk: – W porównaniu ze środowym meczem zespół zaprezentował się całkiem inaczej. Bardzo się cieszę, że bramki padaly po wytrenowanych konceptach. Tym meczem zapewniliśmy sobie mistrzostwo ligi. Gratuluję moim zawodnikom, jednak jesteśmy świadomi, że to dopiero początek naszej drogi. Od poniedziałku ruszamy dalej!

Karpaty Krosno – Stal Rzeszów 1:5 (0:4)

Bramki dla Stali zdobyli: Pieniążek, Kędzior (x2), Kuchnia oraz Uzar