Stal Rzeszów U17 A (2004) vs Siarka Tarnobrzeg S.A U17

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Grała Akademia: bardzo udana sobota naszej młodzieży!

poniedziałek, 21/09/2020

U-9: wartościowe granie młodych Żurawi

W piątek (18.09) drużyna U9 rozegrała sparing z AP Vivio Krosno. W sobotę natomiast chłopcy udali się do Jasła na kolejną kolejkę Podkarpackiej Ligi Żaka Starszego, gdzie rywalizowali z Orzełkami Brzozów, Szóstką Jasło, Czarnymi Jasło oraz drużynami Resovii Rzeszów.

Trener Radosław Gromala: W piątek rozegraliśmy bardzo wartościowy mecz kontrolny z drużyną z Krosna. Dziękujemy za przyjazd i mamy nadzieję, że niebawem znów będziemy mogli się zmierzyć na boisku. W sobotę natomiast rywalizowaliśmy w Lidze. Dużo pracy przed drużyną, jednak są na początku swojej przygody z piłką nożną i muszą się przygotowywać, żeby zrozumieć pewne rzeczy, a n to potrzeba więcej czasu. Cieszy fakt, że elementy, nad którymi pracujemy przez cały tydzień w jakimś stopniu są realizowane podczas sprawdzianów w postaci sparingów i meczów.

U-10: pewny marsz po awans do grupy złotej

Zawodnicy z rocznika 2011 rozegrali kolejny turniej ligowy, w którym zmierzyli się z drużynami Siarki Tarnobrzeg, FA Nisko, FA Stalowa Wola oraz ZKS Stalowa Wola.

Trener Marcin Skiba: Trzecia już kolejka turnieju ligowego i kolejny raz zdecydowane zwycięstwo naszej drużyny. Wygraliśmy wszystkie cztery spotkania zdobywając 28 bramek i tracąc tylko 3. Z niecierpliwością czekamy na awans do grupy złotej i rywalizację z najlepszymi drużynami na Podkarpaciu.

U-11: Zwycięski mecz o dwóch różnych obliczach w lidze młodzika młodszego D2 gr. E

Trener Paweł Tomkiewicz: Spotkanie o dwóch różnych obliczach. Pierwsza połowa, w której bardzo szybko objęliśmy prowadzenie, wyglądała tak, że na tym w zasadzie nasza gra się skończyła, a momentami nie wiedzieliśmy co zrobić z piłką. W drugiej połowie po kilku wskazówkach nasza gra wyglądała już nieco lepiej, aczkolwiek nie ustrzegliśmy się błędów. W końcówce spotkania wyglądało to tak, jakbyśmy chcieli w każej akcji strzelić bramkę. Cieszy fakt, że po dwóch meczach gdzie w ostatnich minutach traciliśmy bramkę, w tym zachowujemy koncentrację i do końca pilnujemy, aby konto zostało na zero z tyłu. Bardzo dużo pracy przed nami, ale jesteśmy dobrej myśli. Są rzeczy, które napawają optymizmem i w tę stronę musimy patrzeć.

Stal Rzeszów vs AP Wiki II Sanok 6:0

Bramki dla Stali: Jastrząb (asysta Miąsik), Jakubek, Kazak, Śmigiel (asysta Tarkowski), Kazak (asysta Śmigiel), Jastrząb (asysta Śmigiel)

U-14 A: Stal lepsza od Orlika

Stal Rzeszów vs UKS Orlik Przemyśl 6:0

Bramki dla Stali: x2 Salamon, Jurkiewicz, Łyczko, Kierys oraz Urbaniak

U-14 B: wygrana z Czarnymi Jasło

Stal Rzeszów U14 B (2006) vs Czarni 1910 Jasło U14 2:0

U-16: czyli, jak się robi „remontady”!

Trener Paweł Głodowski: Po niezbyt udanej pierwszej połowie meczu w naszym wykonaniu, udało się odwrócić losy spotkania i odnieść końcowe zwycięstwo. W drugiej części meczu musieliśmy zmienić sposób gry i naprawić błędy, które w niej się pojawiały. Szybko zdobyta bramka w drugiej połowie meczu dodała zawodnikom wiary, że mogą odwrócić losty tego spotkania. Kolejne gole to efekt dobrej i konsekwentnej gry z naszej strony.

Stal II Rzeszów vs Karpaty Krosno 6:3 (0:2)

Bramki dla Stali: Małek, x3 Nilipiński, Furdak oraz Drozd

U-17: pewnie zmierzamy po mistrzostwo ligi!


Trener Łukasz Cabaj: Mecz rozpoczął  się od mocnego uderzenia Stali. Już po 7 minutach było 2-0 po golach Cieśli z rzutu karnego i Musika. Szybkie bramki ustawiły mecz i pozwoliły nam spokojnie budowac kolejne akcje. Do przerwy było 3-0 po kolejnej bramce Musika i dobrej grze naszej druzyny. Druga połowa, to ponownie mocne otwarcie  i dwie szybkie bramki Wojtyły, który wykończył swoje indywidualne akcje. Chwila dekoncentracji kosztowała nas bramkę z rzutu karnego. Mecz z pełną kontrolą w naszym wykonaniu i z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych gier.

Stal Rzeszów vs Siarka Tarnobrzeg 7:1 (4-0)

Bramki dla Stali: 2x Musik, 2x Wojtyło, Cieśla, Popiela oraz Strzelec 

U-19: Wysoka wygrana w Sanoku

Ekoball Sanok U19 vs Stal Rzeszów U19 1:9

Bramki dla Stali: Walas, x2 Piękoś, x4 Lorek, Leśniak oraz Płocica

Najnowsze aktualności