Dwie bramki Ramila Mustafaeva w spotkaniu z Pogonią Siedlce

sobota, 23/10/2021

Ramil Mustafaev po raz kolejny znalazł się w wyjściowym składzie Stali Rzeszów, tym razem na spotkanie z Pogonią Siedlce w ramach 14. kolejki eWinner II ligi. Dla 17-letniego Ramila to kolejny dobry mecz w pierwszej drużynie, do której trafił z Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów. Ramil znacząco przyczynił się do zwycięstwa pierwszej drużyny, zdobywając w spotkaniu z Pogonią dwie bramki – w 56. i 73. minucie meczu. W pomeczowej konferencji prasowej asystent pierwszego trenera Stali Rzeszów – Karol Zniszczoł powiedział, że w przerwie meczu Ramil dostał jedną informację, co może poprawić, aby po przerwie być bardziej skutecznym w swoich działaniach. Stal Rzeszów ostatecznie zwyciężyła w tym spotkaniu 3-0, a zdobywcą trzeciej bramki dla Stali był Krystian Wrona.