GALERIA

Drużyna U-9 brała udział w Stal Rzeszów STEEL CUP [ZDJĘCIA]

poniedziałek, 17/06/2024

Za naszą drużyną U-9 występ w Stal Rzeszów Steel Cup, który odbył się w Zakopanem.

Turniej w Zakopanem miał międzynarodową obsadę i zgromadził młodych sportowców z różnych zakątków Europy. Wydarzenie przyciągnęło nie tylko uczestników, ale także liczne grono kibiców oraz rodziców.

Nasza drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, pokazując wysokie umiejętności i zaangażowanie. Już od pierwszego meczu zawodnicy dawali z siebie wszystko, imponując zgraniem i techniką. Ich gra mogła się naprawdę podobać – pełna była dynamicznych akcji, celnych podań oraz zaskakujących zwrotów sytuacji na boisku.

Niestety, mimo wspaniałej postawy i nieustępliwości, w niektórych momentach zabrakło szczęścia, przez co drużyna nie awansowała do finałowej rozgrywki. Pomimo tych trudności, nasi młodzi sportowcy nie tracili wiary. Z każdym meczem zdobywali cenne doświadczenie, a ich zaangażowanie i waleczność były godne podziwu. Jesteśmy dumni z postawy zawodników, podkreślając, że każda porażka jest nauką, a sukcesy są tylko kwestią czasu – powiedział trener Bartosz Złamaniec.

Turniej w Zakopanem zakończył się wielkim sukcesem organizacyjnym, a wszyscy uczestnicy oraz widzowie na długo zapamiętają te emocjonujące dni spędzone w górach.

Skład Stali Rzeszów: Hrunyk, Pilut-Drob, Pytko, Janik, Kulpa, Kustra, Hus, Pas, Urban, Zygmunt, Szwed (🤝 AP Stal Stalowa Wola), Gałkowski (🤝 AP Stal Stalowa Wola).

Najnowsze aktualności