WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Drugi dzień Stali Rzeszów U-9 na turnieju Stal Rzeszów Steel Cup

niedziela, 13/06/2021

W sobotę rozpoczął się drugi dzień turniejowych zmagań w Stal Rzeszów Steel Cup. Drużyna Stali Rzeszów U-9 prowadzona przez trenera Radosława Gromalę, Macieja Marczydło oraz Łukasza Telesza spędziła kolejny dzień w Zakopanem, gdzie w sobotę najpierw przystąpiła do turniejowej walki na boisku, a później wyruszyła na Gubałówkę i zwiedzanie Zakopanego.

Drugi dzień rozgrywek obfitował w jeszcze większe emocje niż w dzień poprzedni. Do ostatniego meczu rywalizowaliśmy o miejsce w ścisłym finale całego turnieju, jednak lepsza od nas okazała się hiszpańska Girona. Wielkie brawa dla chłopców za walkę do ostatniej sekundy meczu. Widać było, że zależy im na jak najlepszym pokazaniu się na tle tak wymagającego rywala i uważam, żeta sztuka im się udała. Jutro postaramy się zagwarantować emocje naszym kibicom i wypaść jak najlepiej – powiedział Radosław Gromala, trener Stali Rzeszów U-9.

Sobota rozpoczęła się od wyjazdu kolejką torową na Gubałówkę. Na szczycie mogliśmy podziwiać widoki Zakopanego oraz jego okolic. Był to też czas na chwilę spokoju i kolejna okazja, by budować atmosferę w drużynie. Następnie wróciliśmy na rozgrywki, by dzień zakończyć wieczornym spacerem po okolicy – powiedział Radosław Gromala, trener Stali Rzeszów U-9.

Zmagania turniejowe mogą Państwo oglądać NA ŻYWO tutaj.

Tabelę live z wynikami i tabelą turniejową mogą Państwo śledzić tutaj.

Najnowsze aktualności