WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Do Klubu i Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów dołączył Mateusz Stolarski

piątek, 09/08/2019

Często pytacie co tam z naszą Akademią. 
Tak więc mamy dla Was niemały news 👇

Do naszego Klubu i Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów dołączył Mateusz Stolarski, który został trenerem zespołu rezerw Stali Rzeszów oraz trenerem zespołu U19 (Juniorów Starszych)❗️

Mateusz Stolarski – od 2011 trener w Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków – pracował kolejno z rocznikami U6, U9, U10, U11, U12, U13, U14 i U15. Zdobywca trzeciego miejsca w Polsce z Wisłą Kraków U15 w rozgrywkach centralnej Ligi Juniorów. 
Trener Kadry Małopolski, z którą brał trzykrotny udział w finałach Mistrzostw Polski. Uczestnik stażów w Cardiff City, Dinamo Zagrzeb oraz stażu przy pierwszym zespole Wisły Kraków za kadencji Joan Carrillo.

Jego wychowankowie to m.in. Aleksander Buksa oraz Daniel Hoyo-Kowalski (najmłodszy zawodnik w historii Wisły Kraków grający w Ekstraklasie).

Kilka słów od Mateusza:
„Przyszedłem do Stali Rzeszów ponieważ zainteresowała mnie wizja Klubu i nowoczesna myśl szkoleniowa dla rozwoju i szkolenia młodzieży. Uwielbiam nowe wyzwania, zwłaszcza te które mogą pomóc w poprawieniu polskiej piłki i tak też traktuję plan Stali Rzeszów. Ważny oczywiście dla mnie też jest rozwój indywidualny, a będąc w takim środowisku jakie proponuje Klub wiem, że bez problemu rozwinę swoje kompetencje trenerskie – nie tylko na płaszczyźnie piłkarskiej, ale również w sferze mentalnej, bez której współczesna piłka nie ma prawa bytu.”

Oficjalnie 👉 Mateusz witamy w biało-niebieskiej rodzinie 💙
W Tobie pokładamy nadzieje na znakomite piłkarskie zaplecze dla naszego Klubu.

Najnowsze aktualności