WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Co za powrót! Rezerwy Stali pokazały stalowy charakter

niedziela, 15/11/2020

Za nami ostatni akcent ligowy w tym roku w wykonaniu drużyny z Akademii Stali. Wielkie serce do walki pokazali w sobotę biało-niebiescy w Sokołowie Małopolskim, gdzie mierzyli się z tamtejszym Sokołem.

Niestety początek spotkania nie był zbyt udany dla naszych Żurawi. Niewiele ponad kwadrans meczu potrzebowali bowiem gospodarze, by wypracować sobie trzybramkową zaliczkę. Jednak tuż przed przerwą piłkę zmierzającą do bramki zablokował ręką Grzegorz Płonka i zakończył swój udział w zawodach. „Jedenastkę” na bramkę zamienił nieoceniony Dariusz Jarecki. Po pierwszych 45 minutach mieliśmy wynik 3-1 dla Sokoła.

Sama końcówka meczu była już całkowicie pod nasze dyktando. Błyskawicznie do wyrównania doprowadził nie kto inny, jak Dariusz Jarecki wykorzystując kolejny rzut karny. Natomiast już w doliczonym czasie gry dwie bramki (w tym jedna – a jakże – Dariusza Jareckiego) sprawiły, iż komplet punktów zabraliśmy do Rzeszowa.

Z wyniku 1-3 na 5-3 dla Stali. To był niezwykły powrót z dalekiej podróży, ale też pokazaliśmy, że Stal zawsze gra do końca. Brawo drużyna!

TG Sokół Sokołów Małopolski vs Stal Rzeszów II 3-5 (3-1)

Bramki dla Stali zdobyli: Dariusz Jarecki 4 (45-karny, 73, 88-karny, 90+) oraz Ramil Mustafaev (90+)