U18 - Stal Rzeszów - Jagielonia Białystok, 2021-08-15, fot. K.Krupa

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

CLJ U-18: Michał Opalski przed meczem Wisła Kraków – Stal Rzeszów

piątek, 20/08/2021

Znamy swoje wartości, jakie posiadamy jako cała drużyna i chcemy pokazać, na co nas naprawdę stać – powiedział Michał Opalski, zawodnik Stali Rzeszów U-18 przed spotkaniem Stali Rzeszów z Wisłą Kraków w ramach 2. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18. Michał, który występował wcześniej w barwach Wisły Kraków, przed meczem mówi również o poprzednim spotkaniu z Jagiellonią, nastawieniu po pierwszym spotkaniu w CLJ-ce oraz zespole Wisły Kraków.

Michał Opalski o spotkaniu z Jagiellonią Białystok

– Bramki w spotkaniu z Jagiellonią padały po naszych błędach. Myślę, że przegraliśmy ten mecz tylko doświadczeniem w tej lidze i wspomnianymi przeze mnie błędami indywidualnymi.

… o nastawieniu po pierwszym meczu w Centralnej Lidze Juniorów

– Musieliśmy zobaczyć popełnione przez nas błędy w meczu z Jagiellonią i wyciągnąć wnioski. Chcemy jako zespół wygrywać kolejne spotkania i nie stawiać przed sobą granic.

fot. Robert Skalski

„Myślę, że musimy być spokojni w posiadaniu piłki. Znamy swoje wartości, jakie posiadamy jako cała drużyna i chcemy pokazać, na co nas naprawdę stać”

… o tym, jak zapatruje się na spotkanie z Wisłą Kraków

– Wszystkie roczniki w Wiśle mają podobne szkolenie i starają się grać piłką i wyprowadzać ją od bramki. Znam paru chłopaków, z którymi zmierzymy się w najbliższym spotkaniu i myślę, że będzie to ciężki mecz, bo to zespół kreatywny, szybko grający piłką, chcący ciągle atakować i strzelać kolejne bramki. Ja traktuję ten mecz, jak każdy inny i wspólnie z drużyną będziemy dążyć do zwycięstwa.

… o podejściu w meczu z Wisłą Kraków

– Myślę, że musimy być spokojni w posiadaniu piłki. Znamy swoje wartości, jakie posiadamy jako cała drużyna i chcemy pokazać, na co nas naprawdę stać.

Spotkanie pomiędzy Stalą Rzeszów a Jagiellonią Białystok już jutro o godzinie 12:15 w Myślenicach. Transmisja z tego meczu rozpocznie się już o godzinie 12:00 i przeprowadzi ją kanał Łączy Nas Piłka TV.

Najnowsze aktualności