WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

CLJ U-18: Michał Opalski po meczu z Wisłą Kraków dla Łączy Nas Piłka TV

sobota, 21/08/2021

Po spotkaniu w ramach 2. kolejki Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy Wisłą Kraków a Stalą Rzeszów, wygranym przez biało-niebieskich 3-2 – Michał Opalski udzielił wypowiedzi przed kamerami Łączy Nas Piłka TV. Zawodnik Stali Rzeszów U-18 odpowiedział na kilka pytań dziennikarza Adama Delimata.

– Dla mnie mecze z Wisłą to zawsze bardzo ważne spotkania. Cieszę się, że mogę rywalizować z tymi chłopakami, bo z niektórymi znam się od dzieciństwa i wspólnie stawialiśmy pierwsze kroki z piłką.

– Po meczu z Jagiellonią bardzo chcieliśmy pokazać, na co nas stać. Chcieliśmy udowodnić swoje wartości po tym złym wejściu w sezon i pokazać, że potrafimy grać w piłkę.

– Myślę, że ten mecz nas bardzo dużo nauczył pod względem pracy w defensywie. Praktycznie cały mecz się broniliśmy, ale myślę, że sztuką jest również wyprowadzić trzy skuteczne kontrataki i strzelić trzy gole wicemistrzowi Polski.

– Cieszymy się, ale chcemy więcej i nie stawiamy przed sobą żadnych granic. Chcemy po prostu wygrywać i cieszyć się z piłki nożnej.

Najnowsze aktualności