U18 - Stal Rzeszów - Jagielonia Białystok, 2021-08-15, fot. K.Krupa

WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

CLJ U-18: Maciej Tokarczyk przed meczem Wisła Kraków – Stal Rzeszów

piątek, 20/08/2021

Mamy konkretny plan na mecz. Bycie spójnym w jego realizacji oraz gotowość do poświęceń będzie kluczowa – mówi Maciej Tokarczyk, trener Stali Rzeszów U-18 przed spotkaniem Stali Rzeszów z Wisłą Kraków w ramach 2. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18. Trener Tokarczyk przed meczem mówi także o wnioskach wyciągniętych z poprzedniego spotkania, roli mentalności w tym sezonie czy planie na jutrzejszy mecz z Wisłą.

Maciej Tokarczyk o wnioskach wyciągniętych z poprzedniego spotkania

– Wiedzieliśmy, że w tej lidze ważne będą detale. I właśnie ten mecz to pokazał. Musimy dbać o szczegóły, realizację założeń i być w każdym momencie skoncentrowanym. Jestem przekonany, że już w jutrzejszym spotkaniu tak będzie.

… o tym, z czego wynikały błędy indywidualne w spotkaniu z Jagiellonią

– Musimy szybciej reagować na pewne wydarzenia boiskowe, wtedy będziemy bardziej skuteczni.

U18 - Stal Rzeszów - Jagielonia Białystok, 2021-08-15, fot. K.Krupa
fot. Krzysztof Krupa

„Wiemy o Wiśle dużo, więc myślę, że przebieg meczu nas nie zaskoczy. My jednak patrzymy na siebie i to na sobie najbardziej się skupiamy”

… o roli mentalności w tym sezonie

– Mentalność w sporcie jest bardzo ważna. Zawodnicy muszą być silni i gotowi do poświęceń, jeśli chcą zaistnieć. W tym tygodniu widziałem bardzo zmotywowany zespół.

… o tym, jakiego spotkania się spodziewa

– Wiemy o Wiśle dużo, więc myślę, że przebieg meczu nas nie zaskoczy. My jednak patrzymy na siebie i to na sobie najbardziej się skupiamy.

… o planie na spotkanie z Wisłą Kraków

– Tak jak mówiłem – w tym tygodniu widziałem ludzi bardzo zmotywowanych do pracy. Jestem przekonany, że dobra praca w mikrocyklu będzie miała wpływ na jutrzejszy mecz. Mamy konkretny plan na to spotkanie. Bycie spójnym w jego realizacji oraz gotowość do poświęceń będzie kluczowa.

Spotkanie pomiędzy Stalą Rzeszów a Jagiellonią Białystok już jutro o godzinie 12:15 w Myślenicach. Transmisja z tego meczu rozpocznie się już o godzinie 12:00 i przeprowadzi ją kanał Łączy Nas Piłka TV.

Najnowsze aktualności