CLJ U-17: Wyjazdowa porażka z Widzewem Łódź

sobota, 03/09/2022

Po emocjonującym spotkaniu – szczególnie w drugiej połowie, Stal Rzeszów przegrała z Widzewem Łódź 2-3 w wyjazdowym spotkaniu w Łodzi. Zawodnicy trenera Bartosza Stępnia przegrywali do przerwy 0-1. Po zmianie stron bramkę na wyrównanie w ostatnim kwadransie strzelił Szymon Salamon. Gospodarze odpowiedzieli w 85. minucie golem na 1-2, a kilkanaście sekund później wyrównał Kacper Gołda. W doliczonym czasie gry bramkę dla Widzewa na wagę trzech punktów zdobył Oskar Stencel.

3 września 2022, 14:30 – Łódź

CLJ U-17: Widzew Łódź – Stal Rzeszów 3-2 (1-0)

Bramki: Adrian Dziura 22., Piotr Gajewski 85., Oskar Stencel 90+1. – Szymon Salamon 75., Kacper Gołda 86.

Stal Rzeszów: Piotr Chrapusta – Łukasz Piwnicki (70′ Karol Rak), Kamil Bartkowiak, Jakub Bartoszek, Oliwier Urbaniak (65′ Łukasz Płonka) – Kacper Gołda, Igor Kierys (21′ Tomasz Sędzimir), Patryk Mazur – Szymon Wrona (56′ Tomasz Gątek), Szymon Salamon, Evan Dworak

Widzew Łódź: Jakub Mistygacz – Jakub Jendryka, Damian Dziura (81′ Patryk Kwiatkowski), Paweł Kwiatkowski, Michał Florczak – Dawid Musialski, Jan Sianos (67′ Oskar Stencel), Oliwier Myszkowski (78′ Kacper Ważny) – Nikodem Groth (46′ Piotr Gajewski), Janusz Styś (61′ Bartosz Kostrzewiński), Adrian Dziura (74′ Błażej Chyszpolski)

Żółta kartka: Łukasz Piwnicki 60.

Sędziował: Wojciech Pietrzak (Pabianice)