WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

CLJ U-15: Stal górą! Wyjazdowe zwycięstwo z Sandecją Nowy Sącz

sobota, 19/03/2022

Stal Rzeszów U-15 zwyciężyła po raz trzeci w rundzie wiosennej w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15. Biało-niebiescy pokonali na wyjeździe Sandecję Nowy Sącz 2-0. Do przerwy – podobnie jak przed tygodniem – utrzymywał się bezbramkowy remis. Po przerwie bramkę dla Stali w 51. minucie zdobył Evan Dworak, a w 71. minucie prowadzenie podwyższył Kacper Gołda. Kolejne zwycięstwo w CLJ-ce umacnia drużynę trenera Krzysztofa Husa na fotelu lidera tych rozgrywek.

19 marca 2022 – 12:00, Nowy Sącz

CLJ U-15: Sandecja Nowy Sącz – Stal Rzeszów 0-2 (0-0)

Bramki: Evan Dworak 51., Kacper Gołda 71.

Stal Rzeszów: Fabian Głąb (41′ Nikodem Proczek) – Hubert Kędziora, Michał Synoś, Maciej Cynk (76′ Mateusz Surmiak), Oliwier Urbaniak, Karol Delikat (41′ Kamil Koczera), Jakub Sadowski (41′ Evan Dworak), Jakub Koszuliński (59′ Mateusz Leniart), Kacper Plichta (69′ Kacper Kasza), Kacper Gołda, Jakub Wnęczak

Sandecja Nowy Sącz: Jakub Bednarek – Piotr Palacz, Jakub Plata (56′ Dominik Rembiasz), Kacper Czech, Xawier Koral (73′ Tomasz Najduch), Eryk Kosiński, Mateusz Pomietło (51′ Antoni Macałka), Mateusz Jaworski, Paweł Stępkowicz (68′ Piotr Dudek), Dariusz Gryzik, Adam Tomasiak (60′ Jakub Szczurowski)