WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

CLJ U-15: Drugie spotkanie w CLJ-ce zakończone sukcesem! Stal zwycięża z Motorem Lublin

sobota, 12/03/2022

Drużyna Stali Rzeszów U-15 odniosła zwycięstwo w ramach 2. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15 z Motorem Lublin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem biało-niebieskich 3-1. Do przerwy w Rzeszowie utrzymywał się bezbramkowy remis. Po przerwie pierwsi na prowadzenie wyszli goście w 52. minucie, ale Stalowcy zdołali wyrównać za sprawą trafienia Jakuba Wnęczaka, który później podwyższył wynik. Ostatnie trafienie w meczu zaliczył Kacper Gołda.

12 marca 2022 – 12:00, Rzeszów

CLJ U-15: Stal Rzeszów – Motor Lublin 3-1 (0-0)

Bramki: Jakub Wnęczak 62., 69., Kacper Gołda 75. – Jakub Sigłow 52.

Stal Rzeszów: Fabian Głąb – Mateusz Adamski (78′ Igor Majkut), Michał Kuliński (65′ Hubert Kędziora), Michał Synoś, Oliwier Urbaniak, Karol Delikat (41′ Kamil Koczera), Kacper Gołda, Jakub Koszuliński (41′ Jakub Sadowski), Evan Dworak, Jakub Wnęczak (75′ Mateusz Leniart), Kacper Kasza (41′ Kacper Plichta)

Motor Lublin: Oskar Jeż – Maciej Łopaciński, Igor Renda, Paweł Banasiak, Krzysztof Siedlecki (41′ Igor Sędłak), Przemysław Piotrowski (60′ Maciej Wojdalski), Mikołaj Rod (30′ Antoni Szerafin), Albert Borowski, Paweł Zyga, Igor Ziętek, Jakub Sigłow (68′ Owen Goral)