U15 - Stal Rzeszow - Sandecja Nowy Sącz, 2021-11-20, fto. K.Krupa

CLJ U-15: Biało-niebiescy zwyciężają z Cracovią na początek rundy!

sobota, 05/03/2022

Stal Rzeszów zwyciężyła z Cracovią w 1. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-15. Drużyna trenera Krzysztofa Husa prowadziła do przerwy 1-0 po bramce Jakuba Wnęczaka. Po przerwie trafienia dołożył jeszcze Oliwier Urbaniak, Kacper Gołda oraz Kacper Kasza i mecz zakończył się wynikiem 4-0. Było to pierwsze ligowe spotkanie drużyny U-15 w tym roku, które rozpoczęli od efektownego zwycięstwa.

5 marca 2022 – 11:00, Kraków

CLJ U-15: Cracovia – Stal Rzeszów 0-4 (0-1)

Bramki: Jakub Wnęczak 7., Oliwier Urbaniak 47., Kacper Gołda 59., Kacper Kasza 72.

Stal Rzeszów: Fabian Głąb – Łukasz Piwnicki, Michał Kuliński, Michał Synoś, Oliwier Urbaniak – Kamil Koczera (41′ Kacper Plichta), Jakub Wnęczak, Kacper Gołda (77′ Szymon Pukała) – Evan Dworak (41′ Jakub Koszuliński), Kacper Kasza (74′ Karol Delikat), Igor Majkut (41′ Jakub Sadowski)

Cracovia: Jakub Greliak – Jakub Jurczak, Bartłomiej Zaremba, Kacper Łędzki (41′ Dominik Kaczor), Maksymilian Wałek – WIktor Dej, Daniel Chejdysz (65′ Antoni Kowalcze), Fabian Bzdyl – Nikodem Kondrat (55′ Szymon Diaw), Jan Śliz (41′ Antoni Kalisz), Dawid Kaczor

Żółte kartki: Fabian Głąb 32., Kacper Plichta 64., Jakub Koszuliński 80.