WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Awans jest nasz! Stal Rzeszów U-17 zagra w CLJ!

sobota, 14/11/2020

Stalowcy mocno weszli w mecz. Kilka ciekawych akcji zaowocowało karnym na Musiku. Strzał Cieśli został jeszcze obroniony, ale szybka reakcja i Opalski strzela na 1-0. Kolejna bramka dla młodych Żurawi pada po świetnym podaniu w tempo od Liszki i doskonałym uderzeniu Cząby.

Niestety, chwilę później tracimy bramkę po błędzie naszej defensywy i celnym strzale w pełnym biegu. Po przerwie widać było rozluźnienie w naszych szeregach, zwłaszcza po bramce Wojtyły na 3-1. Ten sam zawodnik dał nam kolejnego gola z rzutu karnego. Po własnych błędach ponownie straciliśmy bramkę, tym razem na 2-4. Mecz kończy świetne uderzenie z rzutu wolnego Paśki z 25. metrów.

Wysoka wygrana Juniorów Młodszych Stali Rzeszów była „kropką nad i” tego sezonu w ich wykonaniu. Podopieczni trenera Łukasza Cabaja z ogromną przewagą wygrali Podkarpacką Ligę Juniora Młodszego, a w barażach pewnie pokonali Orlęta Kielce 6-0 i 5-3. Od marca biało-niebiescy będą występować w Centralnej Lidze Juniorów. Ich przeciwnikami będą takie drużyny jak m.in. Wisła Kraków, Cracovia, TOP 54 Biała Podlaska, Korona Kielce czy Motor Lublin.

Orlęta Kielce – Stal Rzeszów 5-3 (1-2)

Bramki dla Stali zdobyli: Cząba, Opalski, Wojtyło (x2) oraz Paśko

Stal Rzeszów U17 – Orlęta Kielce U17 6-0, 2020-11-11

Trener Łukasz Cabaj: Wygrywamy po przeciętnym meczu. Daliśmy przeciwnikowi zbyt wiele miejsca i ten to wykorzystał. Najważniejsze teraz to dobrze przygotować się do występów w CLJ. Brawo drużyna!

Najnowsze aktualności