KLUBY PARTNERSKIE

Kluby partnerskie: niedosyt Wólczanki, wygrana Izolatora, grad bramek w meczach Kolbuszowianki i Kotwicy

poniedziałek, 02/11/2020

Niedosyt Wólczanki

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała na własnym boisku 1-2 z Siarką Tarnobrzeg w meczu 17. kolejki III ligi grupy IV. Bramkę dla podopiecznych trenera Myśliwca zdobył Krystian Wrona, który wykończył ładną akcję swojego zespołu rozegraną krótkimi podaniami. Był to jednak, jak się ostatecznie okazało, wyłącznie gol honorowy. W 21. minucie na 0-1 trafił w sytuacji sam na sam Kamil Kargulewicz, a niecałe dziesięć minut później na 0-2 podwyższył z karnego Mateusz Janeczko. Gospodarze mają czego żałować, bowiem na kwadrans przed końcem meczu mieli jedenastkę, która mogła dać remis. Na nieszczęście Wólczanki, strzał Krzysztofa Pietlucha z „wapna” wybronił Maciej Kowal. Co ciekawe, tarnobrzeżanie kilka chwil później także mogli trafić z drugiej dla siebie w tym spotkaniu jedenastki, ale Janeczko tym razem przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką.

Po tym spotkaniu Wólczanka zajmuje 3. miejsce w tabeli III ligi grupy IV z 29 punktami na koncie. W barwach drużyny z Wólki Pełkińskiej zagrali zawodnicy, którzy przyszli do niej w ramach współpracy ze Stalą Rzeszów: Daniel Pawłowski, Mateusz Olejarka, Kacper Durda i Kacper Masny.

Izolator pokonał rezerwy „Stalówki”

Izolator Boguchwała pokonał na własnym boisku 4-2 rezerwy Stali Stalowa Wola w meczu 19. kolejki IV ligi podkarpackiej. Podopieczni trenera Zołotara dominowali przez całe spotkanie i powinni byli wygrać większą różnicą bramek, ale w niektórych momentach brakowało „Izolacji” skuteczności. Gole dla miejscowych zdobywali Edosomwan w 20. minucie, Gajdek w 49. minucie, Dudek w 68. minucie i Kowal w 83. minucie.

Dzięki zwycięstwu w tym spotkaniu, Izolator Boguchwała powiększył swój dorobek do 37. punktów i ponownie plasuje się na najniższym stopniu podium tabeli IV ligi podkarpackiej. W barwach „Izolacji” wystąpili zawodnicy, którzy przeszli do drużyny z Boguchwały w ramach współpracy ze Stalą Rzeszów – Piotr Buda, Simon Mazur i Konrad Kowal.

Strug SZiK Tyczyn przegrał w derbach

Strug SZiK Tyczyn uległ 1-3 Błażowiance Błażowa w meczu 17. kolejki Klasy Okręgowej grupy Rzeszów. Jedyną bramkę dla gospodarzy w tym spotkaniu zdobył Żuczek. Pomimo porażki tyczynianie utrzymali fotel lidera rzeszowskiej okręgówki, mając na koncie 32. punkty.

Strzelanina w meczu Kolbuszowianki

Kolbuszowianka Kolbuszowa zremisowała 4-4 z LKS Pitmark Jaślany w spotkaniu 17. kolejki Klasy A grupy Rzeszów III – Mielec. Gole dla przyjezdnych zdobyli Dariusz Cisło, Łukasz Żuchowski i Jakub Kuna (dwie). Było to spotkanie na szczycie – po nim kolbuszowianie nadal są liderem tabeli z 35. punktami na koncie.

Cztery zdobyte bramki i zwycięstwo Kotwicy

Kotwica Korczyna pokonała 4-3 Start Rymanów w meczu 15. kolejki Klasy Okręgowej Krosno. Bramki dla gospodarzy strzelili Tomasz Janusz w 10. minucie, Dawid Florian w 43. minucie i Marcin Balawajder w 74. minucie. W 27. minucie padł gol samobójczy. Po tym spotkaniu Kotwica zajmuje 7. miejsce w ligowej tabeli z 23. punktami na koncie.

ZDJĘCIA

Łada 1945 Biłgoraj bez punktów

Łada 1945 Biłgoraj przegrała 0-2 na własnym boisku z Kłos Gmina Chełm. Gole dla gości zdobylł Adam Brzozowski w 9. i 87. minucie. Gospodarze z 3. punktami na koncie zajmują 12. miejsce w tabeli IV ligi grupy II, lubelskiej.

Wysokie zwycięstwo Rudnianki

Rudnianka Rudna Wielka pokonała 4-0 Diament Pstrągowa w wyjazdowym meczu 15. kolejki rzeszowskiej A klasy. Bramki dla gości zdobyli Hubert Czyż, Korneliusz Lach, Dorian Kuźmiak i Michał Bojda. Po tym spotkaniu Rudnianka zajmuje 12. miejsce w tabeli z 15. punktami na koncie.