WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Wykład o hejcie w SMS Stal Rzeszów

czwartek, 06/05/2021

W dniu 6 maja odbył się webinar organizowany przez SMS Stal Rzeszów pod nazwą „hejt stop”. Wzięło w nim udział ponad 160 uczniów oraz pracowników szkoły. Rozmowę na temat hejtu moderował Tomasz Wilczewski.

W webinarze wziął udział także trener pierwszej drużyny Stali Rzeszów – Daniel Myśliwiec oraz Tomasz Flakowski, manager ds. rozwoju marki i komunikacji Stali Rzeszów, którzy dzielili się swoimi opiniami i rozmawiali z pozostałymi członkami webinaru. Zaproszeni goście dzielili się swoim doświadczeniem z obszaru wykonywanej przez siebie pracy, a w stronę uczestników trafiało wiele wskazówek praktycznych z obszarów treningowych i poza treningowych. Cały wykład został zorganizowany z inicjatywy dyrektor szkoły, Eweliny Grzeszczuk-Sokół.

– Inicjatywa zorganizowana przez dyrekcję szkoły zostawiła po sobie wiele wartości i przeżyć dla młodego pokolenia zawodników. W jednym sformułowaniu, które na pewno zapamiętali wszyscy mieści się wartość wsparcia, empatii i pozytywnej komunikacji, które to czynniki budują młodego człowieka do sukcesu w swojej karierze sportowej i życiowej. Dziękujemy uczestnikom za wspólnie spędzony czas – powiedział Tomasz Wilczewski.

Najnowsze aktualności