WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Grała Akademia: Zespół U-14 „obronił tytuł mistrza” JAKO CUP!

wtorek, 23/02/2021

U-9: Zbieramy doświadczenie na Profbud Arena Cup

Trener Radosław Gromala: Wszyscy zawodnicy mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. Bardzo nierówna forma z naszej strony w przeciągu całego turnieju. Dobre mecze przeplatane kompletnie nieudanymi. Przed nami bardzo dużo pracy. Były momenty które mogły się podobać, gdzie potrafiliśmy w cięższych sytuacjach wychodzić bardzo spokojnie. Jednak zbyt mało takich momentów było w naszej grze, a przeważał chaos i dużo przypadkowości. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

U-10: Wartościowy sparing z rówieśnikami z Wisły Kraków

Trener Marcin Skiba: Na boisku bocznym przy Hetmańskiej podejmowaliśmy zespół Wisły Kraków. Bardzo wartościowy sparing, który pokazał w jakich elementach musimy poprawić swoją grę. Miewaliśmy okresy dobrej gry, ale wraz z przebiegiem meczu nasze poczynania były co raz bardziej chaotyczne. Uważam, że dzisiaj drużyna zagrała poniżej swoich możliwości, ale to dobrze mierzyć się z przeciwnikami, którzy w każdej minucie meczu zmuszają nas do pełnej koncentracji i 100% zaangażowania.

U-10 II: Dwie drużyny Stali na najwyższym stopniu podium FULSPORT FUTSAL CUP

Trener Artur Sienkiewicz: Po przetarciu sobotnim (20.02.2021 r, byliśmy w Kielnarowej na „Halowym Graniu nie czekanie”) wyruszyliśmy uzbrojeni w dwie drużyny do Tyczyna. Bardzo dobrze zorganizowany turniej pod okiem Heiro Rzeszów przyniósł wiele emocji. Rozgrywki podzielono na dwie części. Poranną, gdzie rywalizowaliśmy z Heiro Rzeszów, Halo Hyżne, AP Rzeszów, Brzeg Białobrzegi oraz popołudniową, gdzie mieliśmy przyjemność grać ze Strugiem Tyczyn, Błękitem Żołynia, Resovią oraz Sawa Sonina. Założenie dla obydwu zespołów były identyczne. Zminimalizowanie błędów własnych oraz poprawa w odbiorze. Obydwie drużyny odniosły komplet zwycięstw w swoich grupach. W godzinach porannych najciekawszym spotkaniem okazał się mecz z gospodarzami, Heiro Rzeszów, gdzie po zaciętym pojedynku okazaliśmy się lepsi. Natomiast w grupie popołudniowej na uwagę zasługiwał nasz ostatni mecz z Resovią Rzeszów, która zawiesiła wysoko poprzeczkę, a spotkanie skończyło się naszym skromnym zwycięstwem po niesamowicie emocjonującym spotkaniu. Dzięki skutecznej grze w obronie oraz dobrej dyspozycji naszych bramkarzy obydwie drużyny stanęły na najwyższym stopniu podium.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Piotr Pawłowski, który został zawodnikiem turnieju dla grupy porannej oraz Patryk Smuga, który w grupie popołudniowej został uznany bramkarzem turnieju. Brawo Chłopcy.

U-11: Sparing z Wisłą Kraków


Trener Bartosz Złamaniec: Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozegranego meczu kontrolnego. Mogliśmy, na tle naprawdę mocnego przeciwnika, przećwiczyć elementy nad którymi skupialiśmy się na treningach w ostanim czasie. Są też elementy, nad którymi musimy ciagle pracować, ponieważ zdarzały się nam słabsze momenty w grze. Bardzo dziękujemy drużynie Wisły za przyjazd i możliwość rozegrania wartościowego meczu.

U-12: Praca trwa, efekty przyjdą z czasem

Trener Paweł Tomkiewicz: W ostatniej chwili zmieniliśmy plany i dziękujemy DAP Dębica za zorganizowanie sparingu, pomimo iż warunki były bardzo ciężkie to najważniejsze, że nikomu się nic nie stało. Osobiście uważam, że brakowało nam przyspieszenia w wykończeniu ataków oraz w obronie mimo, że to był jeden z celów. Dość średnio się organizowaliśmy, bo przeciwnik miał bardzo dużo sytuacji bramkowych. Niemniej jednak zapowiada się nam ciekawa potyczka już w drugiej kolejce ligi. Pracujemy dalej.

U-13: Wygrywamy turniej Copalnia Talentów!

Trener Maciej Seroka: Dziękuję sztabowi, że mimo wielu obowiązków z innymi drużynami udało nam się organizacyjnie znowu stanąć na wysokości zadania. W weekend rozegraliśmy turniej Copalnia Talentów w Krakowie.

Zakończyliśmy tym samym bardzo ciężki okres dla zawodników, który – mam nadzieję – mocno zaprocentuje. Od 10 stycznia rozegraliśmy 11 sparingów oraz wspomniany dwudniowy turniej. Byliśmy na obozie w Sanoku i mieliśmy obóz dochodzeniowy. Teraz dajemy chłopcom chwilę wytchnienia.

Szczere brawa dla każdego z zawodników, bo mieliśmy spory orzech do zgryzienia z wyróżnieniem kogoś, ponieważ chłopcy prezentowali bardzo solidny poziom.


Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik drużyny – Mateusz Leniart

Najlepszy zawodnik turnieju – Fabian Blejwas

U-14: Drugi rok z rzędu wygrywamy drugą edycję turnieju JAKO CUP w Dębicy!

2. edycja futsalowego turnieju Jako CUP za nami. W piłkarskich zmaganiach na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy wzięło udział 12 drużyn podzielonych na 2 grupy. W ciągu weekendu pełnego strzelania bramek, rzutów karnych i rożnych był czas na integrację i wspólną zabawę – czytamy na stronie debica.tv.

Trener Tomasz Patryn: Podobnie, jak przed rokiem nasi zawodnicy urodzeni w 2007 roku wygrywają ten dwudniowy turniej organizowany przez SMS „LKS Igloopol” Dębica. W grupie złotej zakończyliśmy rywalizację z kompletem zwycięstw.

Wyróżnienia indywidualne:

Król strzelców – Patryk Mazur (9 bramek)

Najlepszy zawodnik drużyny – Szymon Serwinski

U-15: Wysoka wygrana w sparingu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza

Trener Michał Kordas: Kolejny mecz sparingowy zespołu rocznika 2006 w przerwie zimowej dał nam odpowiedzi na pytania na jakim etapie procesu są poszczególni zawodnicy. Pozwala to lepiej zaplanować kolejne kroki w kierunku ich rozwoju. Niebawem będziemy mogli ponownie weryfikować tempo rozwoju choćby na turnieju TOP ELITE w Stróżach, który został zaplanowany na najbliższy weekend.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs Stal Rzeszów 0:4

Bramki dla Stali: Salamon, Tereszkiewicz, Łyczko (x2)

U-17: Wygrany sparing z Koroną Kielce

Trener Łukasz Cabaj: Generalnie jestem bardzo zadowolony ze sparingu. Korona postawiła nam bardzo wysokie wymagania. Cieszy wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to nasz bezpośredni przeciwnik w lidze, natomiast martwią jeszcze nierówne okresy, gdzie daliśmy się czasem zdominować rywalom i tę swoją dobrą grę przeplataliśmy słabszymi momentami.

Korona Kielce vs Stal Rzeszów 1:6

Bramki dla Stali:

Opalski (x2), Cieśla, Musik (x2), Potera

Najnowsze aktualności