WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Grała Akademia: Stal Rzeszów wygrała turnieje w Zakopanem i Krośnie!

środa, 21/10/2020

U-10: Stal najlepsza w Vivaldi Cup!

fot. Michał Rysz

W zeszłym tygodniu nasza drużyna z rocznika 2011 wzięła udział w turnieju Vivaldi Cup organizowanym przez Beniaminek Krosno. W turnieju mieliśmy okazję zmierzyć się z DAP-em Dębica, Wilczkami Lesko, Beniminkiem Krosno oraz AP Wiki Sanok. Po 3 zwycięstwach i 1 porażce wygrywamy w całym turnieju. W naszych barwach, oprócz naszych zawodników, po raz pierwszy mieli okazję wystąpić chłopcy, którzy cyklicznie przyjeżdżają do nas na treningi z akademii partnerskich. 

Gabriel Hoszko został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

fot. Michał Rysz

Trener Marcin Skiba: Był to bardzo intensywny dzień dla chłopaków z tego rocznika, ponieważ druga grupa pojechała na turniej ligowy do Stalowej Woli, gdzie z kompletem zwycięstw udowodniła, że zasłużyła na zwycięstwo w lidze. Przez 5 turniejów ligowych, chłopcy zdobyli ponad 110 bramek. Już na wiosnę meldujemy się z grupie złotej i liczymy na bardziej zacięte mecze.

fot. Michał Rysz

U-11: Wygrywamy w Api Cup!

Żadnej porażki, same zwycięstwa i bilans bramkowy 91-11 (80) to wynik bardzo dobrego występu w Turnieju Api Cup w Zakopanem naszych zawodników z rocznika 2010.

Trener Bartosz Złamaniec: Bardzo dobry występ naszych młodych zawodników na turnieju w Zakopanem, wiele świetnych akcji. Chłopcy pokazali, że praca wykonywana na treningach przynosi efekt, dowodem jest strzelenie aż tylu goli. Razem z trenerami jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu i organizacji turnieju a zarazem dumni z chłopców. Mamy nadzieję, że ta wygrana jeszcze bardziej zmotywuje naszych zawodników do cięższej pracy na treningach. Cieszy to, że nie straciliśmy dużo goli i elementy które trenowaliśmy przełożyły się na końcowy wynik. Wszyscy dali z siebie 100 % a najważniejsze, że od pierwszego do ostatniego meczu byliśmy drużyną która się nie poddawała w cięższych momentach i wspólnie cieszyła z wygranej.

WYNIKI

U-13: Pewna wygrana z Nową Dębą

Trener Paweł Tomkiewicz: Korzystając z przerwy w lidze kilku naszych zawodników zagrało w roczniku starszym w lidze D1. Od poczatku mecz dobrze się ułożył dla nas i to raczej my byliśmy druzyną która dłużej się utrzymywała przy piłce. Natomiast indywidualnie kilku zawodników w drużynie przeciwnej wyglądało bardzo dobrze, za co im dziękujemy. Życzymy powodzenia i do zobaczenia w kolejnych spotkaniach.

Stal Rzeszów vs Stal Nowa Dęba 7:0

Bramki dla Stali: Tarkowski (asysta Polak), Kaszuba, Tarkowski (asysta Jaworski), Śmigiel, Rożak (asysta Polak), Rożak (asysta Kaszuba), Jarecki (asysta Kaszuba)

Rezerwy Stali pokonały KS Zaczernie

Stal II Rzeszów – KS Zaczernie

Stal II Rzeszów vs KS Zaczernie 3:2

Bramki dla Stali: Lorek, Musik, Mustafaev

Pozostałe wyniki:

Stal Rzeszów U19 (2002) 3–0 Igloopol Dębica U19 (walkower)

Stal Rzeszów U15 (2006) 7–3 Stal Stalowa Wola U15

Stal Rzeszów U14 B (2007) 7–4 DAP Dębica U15

Stal Rzeszów U14 A (2007) 7–1 Siarka Tarnobrzeg U14

Najnowsze aktualności